Instrukce praktické lékařky k telefonování a objednávání se do ordinace

dolnomecholupska zdravotni

Pevná linka ordinace již nefunguje – nezvedá se.
Nově je nutné využít mobilní telefonní číslo:

775 614 114

Tato telefonní linka je v provozu pouze v ordinačních hodinách. Pokud do ordinace MUDr. Kiseľákové telefonujete, vždy si ověřte aktuální ordinační dobu na www.dolnomecholupskazdravotni.cz

Mimo ordinační hodiny (typicky pondělí a středa, kdy paní doktorka ordinuje až v odpoledních hodinách) je mobilní telefon vypnutý!
Po zapnutí telefonu pak není z kapacitních důvodů možné obvolávat veškeré zmeškané hovory.

Vždy si zkontrolujte ordinační dobu na webových stránkách ordinace!

V ordinační době zvedá telefon sestřička. Ta má hodně práce a kompetencí, které jí paní doktorka přidělila a je velmi šikovná. Můžete si být jisti, že jí můžete věřit a že sestra vždy pracuje pod dohledem paní doktorky a o všem ji informuje

Paní doktorka apeluje na všechny pacienty, aby volali pouze v ordinační době a pouze jednou. Pokud se nedovoláte, nepřijatý hovor je evidován a sestřička volá zpět jakmile má na to prostor. Často se ale stává, že se nedovolá zpátky a pak nastává problém.

Ordinace MUDr. Kiseľákové velmi dobře funguje na e-mailu

dolnomecholupska@medkontakt.cz

pro ty, kteří ho používají. Na e-mail může odpovědět jak paní doktorka, tak sestra.
Na e-mail odpovídáme opět pouze v ordinačních hodinách!
Pokud si e-mailem žádáte o chronickou medikaci, uveďte přímo do e-mailové zprávy telefonní číslo, na které chcete recept zaslat! – urychlíte tím komunikaci a práci ordinace.


Od června je zavedena novinka, že pacienti (hlavně starší) již nemusí chodit pro papírový recept (pokud si nenechávají zasílat e-recept přímo do mobilního telefonu) – stačí, že ordinace MUDr. Kiseľákové zadá recept do systému přes počítač a pacient si léky vyzvedne přímo v lékárně pouze s občanským průkazem – platí hlavně pro starší pacienty, kteří chodí vysloveně jenom pro recept (bohužel vždy neobjednaní!).


Znovu připomínáme, že je v každém případě důležité se k nám objednávat. Toto platí i pro nemocné pacienty i pro pacienty, kteří nepociťují jakékoliv známky nemoci.

Při návštěvě naší ordinace VŽDY mějte roušku!

Nosit roušku/chirurgickou ústenku bude ve zdravotnických zařízeních nutné nosit už pořád. Proto pacienti, kteří přijdou bez nich nebudou přijati, resp. mají vždy možnost si zakoupit naši roušku za symbolických 20,-Kč.

MUDr. Kiselakova


S pozdravem
MUDr. Michaela Kiseľáková