Lekce flamenca v TRIO Malý háj

Lektor: Jana Hemelíková Baudisová  (www.womenindance.cz)

Kurz: FLAMENCO WOMEN – začátečníci

Kdy: čtvrtek 19.30 – 20.30 hod (kurz 10 lekcí od 3. 2. – 7. 4. 2022)

Kde: TRIO Malý Háj, Honzíkova 635/6, Praha

Cena: 2000,- Kč

  • nutná rezervace na email: jana.baudis@seznam.cz
  • pro ženy všech věkových kategorií
JANA HEMELÍK0VÁ BAUDISOVÁ
Lektorka Jana Hemelíková Baudisová tančící flamenco.

Vystudovala herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě.

Absolvovala taneční workshopy Flamenca v Andalusii (Jerez, Sevilla, Cádiz, Malaga), v proslulé taneční škole Amor de Dios v Madridu a také u slavného flamencového rodu Farrucových v Seville.

Studovala také orientální tance, ze kterých se nejvíce zaměřila na indický Bollywood dance.

Několik let vyučovala Flamenco a Bollywood dance pro přední pražská taneční a sportovní centra (FactoryPro, Blue Orange, Energy studio Václava Krejčíka, Balance club Brumlovka aj.) a také vedla kurz orientálních tanců pro herce Národního divadla v Praze.

Se skupinou Peňa Flamenca chilské tanečnice Amparo Nunez  účinkovala v TV show (Česká Miss, Go Go show, Český Lev aj.), v divadelních hrách (ND Praha hra Vladařka závist), filmech (Bolero F.A. Brabce) a televizních inscenacích i pohádkách.

Založila a vedla skupinu indického tance Rása. Je autorkou tanečně-audiovizuální představení Šivovo kolo života (producent, scénář, choreografie, role Maji) v režii Radima Špačka, uvedené v roce 2012 v Divadle ABC.

V současnosti vede kurzy a semináře Flamenca a Indian Contemporary dance (moderní tanec s indickými prvky) pod názvem WOMEN IN DANCE. Pracuje také jako kouč a bodypsychoterapeut s klienty v individuálních sezeních (absolvuje 5letý výcvik v integrované psychoterapii zaměřené na tělo u ČAPZT).