Výbory a komise

Finanční výbor 

  • Předseda: Mgr. David Pavel  (NM) 
  • Mgr. Zdeněk Dvořák (nominován NM)
  • Mgr. Vladislav Vachata (nominován NM)
  • Jiří Voříšek (ODS)
  • David Sobek (HPP)

Zápisy FV:
  1. z 10.11.2014    5. z 14.01.2015      14. z   6.01.2016      25. z 3.04.2017
  2. z 19.11.2014    6. z 16.02.2015      15. z 21.01.2016      USN z 15.05.2017
  3. z 26.11.2014    8. z   8.04.2015      16. z 28.04.2016
  4. z   8.12.2014    9. z   4.05.2015      17. z   9.06.2016
                              10. z 17.06.2015     18. z 25.08.2016 
                              11. z 31.08.2015     19. z   6.09.2016               
                              12. z 26.10.2015     20. ze 4.10.2016
                              13. z 25.11.2015     21. z 31.10.2016
                                                              22. z 23.11.2016
                                                              23. z 30.11.2016 
                                                              24. z 14.12.2016  

 Kontrolní výbor

  • Předseda: Mgr.A. Jiří Jindřich (ODS)
  • Ing. Zbyněk Kozel (NM)
  • Libor Motlík (NM) 
  • Vlasta Blažková (ODS) 
  • Tomáš Štěpánek (nominován HPP)

Zápisy KV:   1. z 25.11.2014          7. z 29.3.2017
                      2. z 26.05.2015 
                      3. z 24.02.2016
                      4. z 20.06.2016
                      5. z 12.10.2016 
                      6. z 14.12.2016

Výbor pro územní rozvoj

  • Předseda: Ing. Zdeňka Přibylová (HPP)
  • Ing. Martin Svoboda (NM)
  • Ing.arch. et Ing.Tomáš Choděra (nominován ODS)
  • Ing. arch. Luděk Podlipný (nominován NM)
  • Mgr.A. Jiří Jindřich (ODS)

Zápisy z jednání výboru:
  1. z 11. 3.2015      14. z 13.01.2016      23. z 17.08.2016      32. z 26.01.2017
  2. z 25. 3.2015      15. z 16.02.2016      24. z 31.08.2016      33. z 23.02.2017
  5. z 13. 5.2015      16. z 17.03.2016      25. ze 7.09.2016      34. z 23.03.2017 
  6. z   3. 6.2015      17. z 31.03.2016      26. z 21.09.2016      35. z 04.05.2017 
  8. z 14. 7.2015      18. z 14.04.2016      27. z 13.10.2016      36. z 09.05.2017
  9. z 31. 8.2015      19. z 28.04.2016      28. z 26.10.2016      37. z 15.05.2017
10. z 16. 9.2015      20. z 12.05.2016      29. z 10.11.2016
11. z 26.10.2015     21. z   1.06.2016      30. z 01.12.2016 
13. z 10.12.2015     22. z 13.07.2016      31. z   5.01.2017

Komise kulturní, sociální a sportovní                                                 

Zápisy z jednání komise: 
1. z 19.11.2014       3. z 05.01.2015       14. z 24.02.2016       25. z 18.04.2017 
2. z 10.12.2014       4. z 21.01.2015       15. z 17.03.2016
                                5. z 26.02.2015       16. z 30.03.2016
                                6. z 13.05.2015       17. z 25.04.2016
                                7. z 16.06.2015       18. z 24.05.2016
                                8. z 27.08.2015       19. z 19.09.2016
                                9. z 09.09.2015       20. z 15.11.2016
                                10. z 15.09.2015     21. z 10.01.2017
                                11. z 19.10.2015     22. z 13.02.2017
                                12. z 26.10.2015     23. z 13.03.2017
                                13. z 30.11.2015     24. z 27.03.2017
         

Komise školská

  • Předseda: PhDr. Markéta Zimová
  • Ing. Jakub Petřina
  • Mgr. David Pavel

Komise kulturní, sociální a sportovní

  • Předseda: Gabriela Dvořáková
  • Michal Kohout 
  • Lucie Sobková
  • Irena Vichová
  • Martin Soukup                                                                                                                                       

Komise k projednávání přestupků

  • Předseda: JUDr. Jaroslava Nožičková
  • Šárka Fořtová, DiS. 
  • Jana Hlavatá
  • Hana Stárková

Redakční rada

Statut RR

Zápisy z jednání rady:
1. z 25. - 29.7.2016