Výbory a komise

Finanční výbor 

  • Předseda: Jiří Voříšek (ODS)
  • Jiří Frolík (nominován ODS)
  • Ing. Otakar Vich (NM)
  • Mgr. David Pavel (NM)
  • David Sobek (HPP)

Jednací řád

Zápisy FV:

2014 2015 2016 2017
1. z 10. 11. 2014 5. z 14. 1. 2015 14. z 6. 1. 2016 25. z 3. 4. 2017
2. z 19. 11. 2014 6. z 16. 2. 2015 15. z 21. 1. 2016 USN z 15. 5. 2017
3. z 26. 11. 2014 8. z 8. 4. 2015 16. z 28. 4. 2016 26. z 21. 6. 2017
4. z 8. 12. 2014 9. z 4. 5. 2015 17. z 9. 6. 2016 27. z 28. 8. 2017
  10. z 17. 6. 2015 18. z 25. 8. 2016 28. z 11. 10. 2017
  11. z 31. 8. 2015 19. z 6. 9. 2016 29. z 6. 11. 2017
  12. z 26. 10. 2015 20. z 4. 10. 2016 30. z 11. 12. 2017
  13. z 25. 11. 2015 21. z 31. 10. 2016  
    22. z 23. 11. 2016  
    23. z 30. 11. 2016  
    24. z 14. 12. 2016  

 

2018      
31. z 3. 1. 2018      
32. z 5. 3. 2018      
33. z 26. 3. 2018      
       

 
                                                       

 Kontrolní výbor

  • Předseda: Lucie Sobková (ODS)
  • Ing. Zbyněk Kozel (NM)
  • Libor Motlík (NM) 
  • Vlasta Blažková (ODS) 
  • Tomáš Štěpánek (nominován HPP)

Jednací řád

Zápisy KV:

2014/2015 2016 2017 2018
1. z 25. 11. 2014 3. z 24. 2. 2016 7. z 29. 3. 2017  10. z 8. 1. 2018
2. z 26. 5. 2015 4. z 20. 6. 2016 8. z 12. 9. 2017  11. z 9. 4. 2018
  5. z 12. 10. 2016 9. z 20. 11. 2017  
  6. z 14. 12. 2016    

  

Výbor pro územní rozvoj

  • Předseda: Mgr.A. Jiří Jindřich (ODS)
  • Ing. Martin Svoboda (NM)
  • Ing.arch. et Ing.Tomáš Choděra (nominován ODS)
  • Ing. arch. Luděk Podlipný (nominován NM)
  • Ing. Luboš Ježil (nezavislý za HPP)

Jednací řád

Zápisy z jednání výboru:

2015 2016 2017 2018
1. z 11. 3. 2015 14. z 13. 1. 2016 31. z 5. 1. 2017 46. z 15. 1. 2018
2. z 25. 3. 2015 15. z 16. 2. 2016 32. z 26. 1. 2017 47. z 31. 1. 2018
5. z 13. 5. 2015 16. z 17. 3. 2016 33. z 23. 2. 2017 48. z 22. 2. 2018
6. z 3. 6. 2015 17. z 31. 3. 2016 34. z 23. 3. 2017 49. z  8. 3. 2018 
8. z 14. 7. 2015 18. z 14. 4. 2016 35. z 4. 5. 2017 50. z 4. 4. 2018
9. z 31. 8. 2015 19. z 28. 4. 2016 36. z 9. 5. 2017 51 z 24. 4. 2018
10. z 16. 9. 2015 20. z 12. 5. 2016 37. z 15. 5. 2017  
11. z 26. 10. 2015 21. z 1. 6. 2016 38. z 18. 5. 2017  
13. z 10. 12. 2015 22. z 13. 7. 2016 39. z 14. 6. 2017  
  23. z 17. 8. 2016 40. z 29. 6. 2017  
  24. z 31. 8. 2016 41. z 13. 7. 2017  
  25. z 7. 9. 2016 42. z 12. 9. 2017  
  26. z 21. 9. 2016 43. z 17. 10. 2017  
  27. z 13. 10. 2016 44. z 7. 11. 2017
 
  28. z 26. 10. 2016 45. z 28. 11. 2017  
  29. z 10. 11. 2016    
  30. z 1. 12. 2016    

 

Komise kulturní a sportovní     

  • Předseda: Michal Kohout
  • Gabriela Dvořáková
  • Lucie Sobková
  • Irena Vichová
  • Martin Soukup                                

Zápisy z jednání komise: 

2014 2015 2016 2017
1. z 19. 11. 2014 3. z 5. 1. 2015 14. z 24. 2. 2016 21. z 10. 1. 2017
2. z 10. 12. 2014 4. z 21. 1. 2015 15. z 17. 3. 2016 22. z 13. 2. 2017
  5. z 26. 2. 2015 16. z 30. 3. 2016 23. z 13. 3. 2017
  6. z 13. 5. 2015 17. z 25. 4. 2016 24. z 27. 3. 2017
  7. z 16. 6. 2015 18. z 24. 5. 2016 25. z 18. 4. 2017
  8. z 27. 8. 2015 19. z 19. 9. 2016 26. z 16. 5. 2017
  9. z 9. 9. 2015 20. z 15. 11. 2016 27. z 26. 6. 2017
  10. z 15. 9. 2015   28. z 15. 8. 2017
  11. z 19. 10. 2015   29. z 13. 9. 2017
  12. z 26. 10. 2015   30. z 14. 11. 2017
  13. z 30. 11. 2015    

 

2018      
31. z 10. 1. 2018      
32. z 20. 2. 2018      
33. z 10. 4. 2018      
       
       

Komise k projednávání přestupků

  • Předseda: JUDr. Jaroslava Nožičková
  • Šárka Fořtová, DiS. 
  • Jana Hlavatá
  • Pavlína Várková
  • Monika Slavíková

Redakční rada

Statut RR

Zápisy z jednání rady:

2016/2017 2018    
1. z 25. - 29. 7. 2016 5. z 19. 2. 2018    
2. z 1.- 24. 8. 2017      
3. z 3. 10. 2017      
4. z 6. 12. 2017