Senioři

SDČR - ZO Dolní Měcholupy - webové stránky s informacemi

Zdravotní cvičení nejen pro seniory

ZÁPIS ze schůzky se seniory - ustavující schůze výboru Svazu důchodců ČR pro Dolní Měcholup

 

POZVÁNKA PRO SENIORY

Přijďte na setkání u kafíčka ve čtvrtek 29.06. od 15 hod. v zasedací místnosti na úřadě.

Zve vás klub důchodců.

 

 


 


Zdravotní cvičení nejen pro seniory - v pondělí od 14.00 hodin a v pátek od 11.00 hodin v tělocvičně MŠ Dolní Měcholupy  -  LETÁK


 

Kurz angličtiny pro seniory - lekce jen za 50 Kč !  

 

Nevíte si rady s počítačem, tabletem nebo chytrým telefonem?
Kontaktujte svého Hodinového ajťáka, který vám OSOBNĚ přijede pomoci.
 

Jste senior a nevíte si rady s prvním spuštěním, nastavením tabletu, telefonu nebo počítače? Zlobí Vás internet? Potřebujete poradit nebo pomoc s Vašim zařízením a nemáte se koho zeptat? Využijte do konce roku 2016 zvýhodněnou službu hodinového ajťáka, který dorazí za Vámi domů nebo na určené místo na Praze 10 a pomůže Vám správně nastavit vaše zařízení (tablet, telefon, počítač) a poradí Vám jak zařízení lépe používat. Cena služby je 100 Kč/hodina. Napište nám na email info@moudrasovicka.cz nebo zavolejte/prozvoňte na číslo 777 611 790.

Ke každému přistupujeme individuálně a trpělivě, protože víme, že každý má jiné dovednosti a požadavky. Pomáháme starším lidem s instalací různých aplikací a programů, které jsou pro ně přínosné v běžných činnostech doma, na zahradě, na chatě, v léčebných zařízeních a díky, kterým mohou být stále v kontaktu se svými blízkými.

Spolek Moudrá Sovička z.s. si klade za cíl snížení pocitu osamocení starších lidí a zlepšení mezigeneračního spojení pomocí informačních technologií. Podporujeme seniory v aktivním využívání počítačů, tabletů a telefonů, aby se přiblížili mladší generaci a mohli s ní lépe komunikovat. Vysvětlujeme, jak správně a bezpečně používat internet a jak se dostat k tomu, co vás zajímá. Pomáháme s výběrem, prvním spuštěním nebo reklamací zařízení.  Prioritou spolku je individuální přístup a pomoc uživatelům s novými technologiemi a službami, které umožní uživateli vést běžný život ve svém přirozeném prostředí, podpoří uživatele v zapojení se do nových komunit a předejde tak jeho vyloučení ze společenského života.

Více informací na našich webových stránkách www.moudrasovicka.cz.

LETÁK